Web- és Raktáráruház +36 (20) 222-7981
Álláslehetőség - Szervizes
2023-01-21 09:12

Aktuális álláslehetőségek:

SZERVIZES

kollégát keresünk!

Csatlakozz hozzánk! Szervizes munkatársat keresünk!

Jól értesz a barkácsgépek, szerszámgépek javításához? Mindig is az volt a célod, hogy egy kíváló csapat részese legyél? Akkor most itt a lehetőség!

Az ország egyik vezető barkácsgépmárkája barkács és kerti gépek, benzinmotoros, elektromos kéziszerszámok javítására szervizes munkatársat keres!

Munkakör:

  • barkács és kerti gépek, benzinmotoros, elektromos kéziszerszámok javítása.

Amit elvárunk:

  • szakmai végzettséget,
  • számítástechnikai alapismereteket,
  • 3-5 év szakmai tapasztalatot és
  • jó feladatmegoldó készséget.

Amit kínálunk:

  • dinamikus munkahelyet, családias légkört,
  • teljes munkaidőt,
  • hosszútávú, stabil munkahelyet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXI. kerület

Ha úgy érzed, hogy ez rád illik és szeretnél csatlakozni egy olyan csapathoz, ahol értékelik a szakértelmedet, akkor fényképes önéletrajzzal vérjuk jelentkezésedet a sandor@devon.hu e-mail címen.