Web- és Raktáráruház +36 (20) 222-7981

Álláslehetőség

TARTALOMGYÁRTÓ MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Feladatai:

  • Weboldalakon és egyéb portálokon történő tartalomgyártás (cikk, blog és post írás)
  • A tartalmakhoz kapcsolódó statisztikai elemzések elkészítése, kapcsolódó internetes oldalak folyamatos figyelése és keresése
  • Egyéb piaci- és termék kutatások, elemzések készítése
  • Egyéb szövegírói feladatok

A feladat ellátáshoz szükséges:

  • Tartalomszerkesztésben szerzett tapasztalat
  • Közösségi platformok (facebook, instagram, pinterest…) ismerete
  • MS Office (Excel, Word) programok készségszintű ismerete
  • Internet és internetes keresők felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelkedő helyesírási készség
  • Önálló munkavégzés, kiemelkedő precizitás és pontosság
  • Kiváló kommunikációs képesség, marketing szemlélet
  • Ambíció, fejlődni akarás

A feladat ellátáshoz előny:

  • Alapszintű jártasság képszerkesztő programokban

Amit kínálunk:

  • Egyetem mellett, akár pályakezdőként is végezhető munkakör
  • Felelősségteljes, változatos munka
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXI. kerület

Jelenzkezéseket fényképes önéletrajzzal a istvan@devon.hu e-mailre várjuk.