Web- és Raktáráruház +36 (20) 222-7981

Aktuális álláslehetőségek:

JUNIOR ONLINE MARKETINGES

munkatársat keresünk!

Feladatai:

  • Cikkek, postok írása és ütemezése a weboldalainkon és a legnépszerűbb közösségi portálakon
  • Közösségi marketing stratégia kialakítása és média felületek kezelése
  • A tartalmakhoz kapcsolódó képanyag gyűjtése és a kreatív koncepciók előkészítése
  • A tartalmakhoz kapcsolódó elemzések, statisztikák elkészítése, kapcsolódó internetes oldalak folyamatos figyelése.
  • A webáruház tartalmainak folyamatos naprakészen tartása, blog/magazin szerkesztése
  • SEO szövegírás
  • A marketing és a kereskedelmi vezetővel szorosan együttműködve a marketing stratégia kialakításában való részvétel
  • A reklámkampányok, az értékesítési célok és a tartalmak folyamatos összehangolása
  • Egyéb szövegírói feladatok

A feladat ellátáshoz szükséges:

  • Tartalomszerkesztésben, cikk-, honlap-, szövegírásban szerzett legalább 2 év tapasztalat minimum elvárás!
  • Social Media (facebook, instagram, pinterest…) felületeinek és trendek átfogó ismerete
  • MS Office (Excel, Word) programok készségszintű ismerete
  • Internet és internetes keresők felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt, helyesírási készség
  • Önálló munkavégzés, kiemelkedő precizitás és pontosság
  • Kiváló kommunikációs képesség, marketing szemlélet
  • Ambíció, fejlődni akarás

A feladat ellátáshoz előny:

  • • Marketing-stratégia tervezésben szerzett tapasztalat
  • Értékesítési és SEO szövegek írásában szerzett tapasztalat
  • Jártasság grafikai, kép- és videószerkesztő programokban
  • Aktív social media jelenlét

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, változatos munka
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszútávú, stabil munkahely

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXI. kerület

Jelenzkezéseket fényképes önéletrajzzal a sandor@devon.hu e-mailre várjuk.