Web- és Raktáráruház +36 (20) 222-7981

Aktuális álláslehetőségek:

SZERVIZES

kollégát keresünk!

Csatlakozz hozzánk! Szervizes munkatársat keresünk!

Jól értesz a barkácsgépek, szerszámgépek javításához? Mindig is az volt a célod, hogy egy kíváló csapat részese legyél? Akkor most itt a lehetőség!

Az ország egyik vezető barkácsgépmárkája barkács és kerti gépek, benzinmotoros, elektromos kéziszerszámok javítására szervizes munkatársat keres!

Munkakör:

  • barkács és kerti gépek, benzinmotoros, elektromos kéziszerszámok javítása.

Feladatok:

  • Hibaazonosítás és megoldások keresése.
  • Többféle elektromos és belső égésű szerszám és kertigép szerelése.
  • Meghibásodott gépek szétszerelése, alkatrészek leválogatása.
  • Szerelési adminisztráció dokumentálása számítógépen.
  • Készletgazdálkodás.

Alapkövetelmény:

  • Villanyszerelő, elektroműszerész, gépésztechnikus vagy műszerész végzettség. Ennek hiányában igazolható barkácsgép szerviz tapasztalat.
  • Jó kommunikációs készség, mivel az ügyfelekkel történő egyeztetés is része a munkának.
  • Szerviz tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.
  • Számítógépes ismeret.

Előny a jelentkezésnél:

  • Készletgazdálkodási tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXI. kerület, a Csepel művek területén

Munkavégzési körülmények, kiegészítés:

  • Munkarend: hétköznap napi 8 órás munkavégzés (7:00 - 16:00)

Ha a fent leírt feltételeket elolvastad, megfelelsz azoknak, és szívesen betöltenéd a meghirdetett munkakört, kérjük, küldd el jelentkezésedet és önéletrajzodat a sandor@devon.hu e-mail címre.